- Начало
- Новини
- Битумните керемиди IKO с отличието „Златен медал”
Битумните керемиди IKO с отличието „Златен медал”
Гамата от битумни керемиди на IKO, представена от Армормат на Международния технически панаир в Пловдив тази есен, беше наградена с отличието „Златен медал”.
Престижната награда на най-голямото изложение на Балканския полуостров беше присъдена след внимателно разглеждане на над 100 кандидатури в различните категории от три последователни комисии, съставени от министри и други членове на кабинета, интелектуалци, както и ръководители на комитети, институти и браншови организации. Тържествената церемония се проведе на 26 Септември в зала България на Конгресния център на Международния панаир.
Това е вторият Златен медал, завоюван от Армормат. Предишният бе присъден в категорията Хидроизолационни материали за съоръжения и мостове.
Това отличие още веднъж потвърждава качествата и лидерството на предлаганите от Армормат продукти на нашия пазар и показва, че ние продължаваме да „Налагаме стандартите” в бранша.